ارتباط با ما

راه های ارتباطی با تیم پشتیبانی وبسایت جهان چینی

آموزش دادن یک عشق است و برای یک معلم تنها یک دلیل برای ادامه راه وجود دارد…. (اینکه بتواند دانش خودش را به دیگران منتقل کند).

ما تمام تلاش و کوشش خود را در تیم انیمیشن چاینیز و جهان چینی جمع کرده ایم و تماما در پی انتقال سریع و آموزش حرفه ای زبان چینی به زبان آموزان چینی هستیم. بنابراین در تمامی دوره هایی که به صورت انلاین یا افلاین میفروشیم، ارتباط نزدیک و صمیمی خودمان را با مشتریان و دانش پذیران زبان چینی حفظ میکنیم. با شما همراه خواهیم بود تا بتوانید پکیج های آموزش زبان چینی را تمام و کمال یاد بگیرید. اگر مدیر هستید و میخواهید حداقل هایی از زبان چینی را یاد بگیرید تا بتوانید در سفر به چین و خرید از کشور چین، از پس کارهای خودتان بر بیایید حتما با ما در تماس باشید.

ما به شما کمک خواهیم نمود تا کسب و کار خود را رونق داده و با یادگرفتن حداقل زبان چینی به صورت سریع و آسان، بهترین و به صرفه ترین خرید را انجام دهید.

جهت ارتباط حضوری میتوانید به نشانی تهران، میدان انقلاب، ابتدای کارگر شمالی، ابتدای فرصت شیرازی، پلاک 36 طبقه دوم مراجعه فرمایید و یا جهت ارتباط بیشتر با ما با شماره 02166550696 تماس حاصل فرمایید.

و یا فرم زیر را پر کنید ، کارشناسان ما در اولین زمان با شما تماس میگیرند.

اگر ترجمه زبان چینی، تایپ زبان چینی ،پروژه زبان چینی داری یا نیاز به مشاوره در زمینه خودآموز زبان چینی دارید ما به شما کمک میکنیم .

اطلاعات شما

زبان چینی در جهان چینی
اموزش زبان چینی دفتر تمرین کاراکترنویسی زبان چینی پکیج های آموزشی زبان چینی