درباره ما

آموزش زبان چینی تخصص ماست . گروه زبان چینی جهان چینی تشکیل شده از ااتید برتر ایران و جهان آماده ارائه خدمات ترجمه و بازرگانی به زبان چینی می باشد.

آنچه درباره ما باید بدانید

هدف ما ارتباط موثر با جهان جدید و برقراری ارباطات جدید با کشور چین به منظور افزایش ثروت و قدرت باری کشور عزیزمان ایران است.

آموزش زبان چینی-انسیه جهانپور

به دنبال یادگیری باشید

مهمترین نکته درباره جهان چینی این است که : ما هدفی بالاتر از آموزش زبان چینی داریم. ما به همه کسانی که در مسیر پیشرفت خود به زبان چینی نیاز دارند کمک می‌کنیم تا مسیر درست را انتخاب کنند و در مسیر موفقیت با آنها همراه خواهیم بود.

انسیه جهانپور
موسس گروه جهان چینی
ما را ملاقات کنید

ما کی هستیم

" غیرممکن است که یکنفر فکر می کند از قبل همه چیز را می داند "

زمانی که شروع به یادگیری زبان چینی کردیم متوجه شدیم منابع و کتابهایی که برای یادگیری این زبان نیاز داریم به زبان فارسی دردسترس نیست ، در قدم اول شروع به ترجمه کتابهای آموزشی و کمک آموزشی زبان چینی به زبان فارسی کردیم. در ادامه با توجه به اینکه کلاسهای آموزشی زبان چینی در سراسر کشور محدود است گروه آموزشی “جهان چینی” اقدام به تهیه کتاب و پکیج های آموزشی زبان چینی به زبان فارسی به صورت آموزش بدون استاد نمود.

تیم ما شما را در مسیر موفقیت همراهی میکند. ما هر روز از هدف شما حمایت می کنیم و به شما کمک می کنیم تا موفق شوید. ما در گروه آموزشی ” جهان چینی” امید داریم زبان آموزان و علاقمندان به کشور چین را در این مسیر کمک کنیم . در این مسیر ما کمک به تجارای تجاری کشور عزیزمان با کشور چین را در اولویتهای خود قرار داده ایم. 

بهترین اساتید دنیا

ما با جمع آوری محتوا آموزشی بهترین اساتید چینی زبان و انگلیسی محتوا کاملی را برای شما در زبان چینی تدارک دیده ایم.

آموزش به صورت آنلاین

آموزش به صورت 100 درصد خودآموز است به صورتی طراحی شده است که به استاد نیازی نیست.

آموزش و سرگرمی

با فیلم و انیمیشن آموزش را شیرین و سریع داشته باشی.